ЧЕРНІВЦІ

На позачерговій сесії опозиція хоче висловити недовіру голові облради

0

Голова фракції "Фронт змін" Максим бурбак подав до виконавчого апарату обласної ради проект рішення про недовіру голові обласної ради. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі об`єднаної опозиції.

Як повідомив Максим Бурбак, депутати-опозиціонери обурені тим, що звернення до голови обласної ради Михайла Гайнічеру щодо скликання позачергової сесії обласної ради 15 червня 2012 року, було проігноровано.

"Це вже не перший випадок відвертого ігнорування з боку керівництва обласної ради пропозицій та звернень депутатів опозиційних сил, тому депутати підготували та подали до виконавчого апарату обласної ради проект рішення про недовіру голові обласної ради, - зазначив голова фракції "Фронт Змін".

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», депутати облради зібрали 36 підписів під зверненням провести позачергову сесію облради з питання недопустимості наступу на українську мову. У проведенні сесії відмовили, натомість зареєстрували звернення від провладних депутатів про проведення сесії з іншого питання. Після засідання узгоджувальної ради усіх фракції вирішили провести сесію з двох питань – тих, які пропонувала і опозиція, і влада. Цю сесію призначено на 26 липня. Як повідомляють депутати, апарат облради обдзвонює депутатів і запрошує їх взяти участь у сесії 26 липня.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua