ЧЕРНІВЦІ

Об`єднана опозиція Чернівецької облради терміново на завтра скликає позачергову сесію

0

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку Чернівецької обласної ради вирішила скликати позачергову сесію Чернівецької обласної ради завтра, 6 липня 2012 року на 15 годину - для обговорення політичної кризи в країні, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Сесія скликається на підставі ч.8 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування».
Депутати-опозиціонери обурені тим, що звернення до голови обласної ради Михайла Гайнічеру щодо скликання позачергової сесії обласної ради 15 червня 2012 року, було проігноровано. Це вже не перший випадок відвертого ігнорування з боку керівництва обласної ради пропозицій та звернень депутатів опозиційних сил, тому депутати підготували та подали до виконавчого апарату обласної ради проект рішення про недовіру голові обласної ради.

Як повідомляли раніше «Чернівці. Коментарі», депутати облради зібрали 36 підписів під зверненням провести позачергову сесію облради з питання недопустимості наступу на українську мову. У проведенні сесії відмовили, натомість зареєстрували звернення від провладних депутатів про проведення сесії з іншого питання. Після засідання узгоджувальної ради усіх фракції вирішили провести сесію з двох питань – тих, які пропонувала і опозиція, і влада. Цю сесію призначено на 26 липня. Наразі, як повідомляють депутати, апарат облради обдзвонює депутатів і запрошує їх взяти участь у сесії 26 липня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua