ЧЕРНІВЦІ

У Запоріжжі не вийшла в друк найтиражніша газета

0

Найтиражніша і впливова газета Запорізької області «Субота плюс» не вийшла в продаж. Про це, як передає кореспондент порталу «Запоріжжя. Коментарі», на своїх сторінках в Фейсбуці, заявляють журналісти видання.

Зокрема, співробітники ЗМІ повідомляють, що на друкарню «Кераміст», в якій вони друкуються, виявляється серйозний тиск з боку тіньового лідера Партії регіонів в Запорізькій області Євгена Анісімова.
У зв`язку з цим, друкарня відмовилася друкувати «Суботу».

«Вперше за 12 років газета "Субота плюс" не з`явилася на прилавках вранці в четвер. І при Леоніді Кучмі, і при Вікторі Ющенку газета відчувала на собі тиск влади, яким не подобалася робота незалежних журналістів. Незважаючи на це, "Субота плюс" розвивалася і незабаром стала найтиражнішої незалежної газетою регіону. Але нинішня, "тіньова", влада вирішила раз і назавжди заткнути рота "Суботі плюс"», - йдеться в повідомленні.

«За тиском на газету стоять люди запорізького "наглядача" Євгена Анісімова, якого називають покровителем мера міста Олександра Сіна і начальника обласної міліції Володимира Серби. Підлеглі "наглядача" натиснули на друкарню з вимогою не друкувати номер "Суботи плюс", якщо там буде згадано ім`я Євгена Анісімова. І друкарня не випустила газету до друку, незважаючи на підписаний договір, постійну передоплату і тривале взаємовигідне співробітництво», - також запевняють журналісти.

Новий номер «Суботи плюс» вийде в продаж завтра.

«Надалі газета виходитиме у визначений день, навіть якщо для цього буде потрібно друкувати тираж на іншому кінці країни», - запевняє колектив видання.

 
Також журналісти закликають мешканців Запоріжжя підтримати їх і прийти на пікет до будівлі облдержадміністрації в п`ятницю, о 17.00.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua