ЧЕРНІВЦІ

За період проведення Чемпіонату Євро-2012 кордони у межах Буковини перетнули 360 уболівальників. Більшість із них були з Великобританії, Франції, Іспанії, Румунії, Молдови, Болгарії, Греції, Німеччини. Переважно вболівальники їхали до Львова.

Про це сайту molbuk.ua повідомив помічник начальника Чернівецького прикордонного загону, керівник прес-служби Сергій Бровко.

"Вболівальники об`єднувалися в організовані групи, – розповів С. Бровко. – Проблем із перетином кордону у футбольних фанів не було".

Не відчули значного збільшення пасажиропотоку і перевізники Буковини.

"Ми очікували збільшення пасажирів на напрямок до Львова, готували для цього додатковий автобус, але наші очікування не виправдалися, – розповів виданню в.о.заступника начальника Чернівецького центрального автовокзалу Іван Гонтюк. – Напередодні матчу «Англія – Україна» у Донецьку ми мали додатковий автобус до Донецька й продали приблизно на 10-15 квитків більше, ніж зазвичай". 

Та загалом, за словами Івана Гонтюка, особливого ажіотажу під час Євро працівники автовокзалу не відчули. Лише невеликі групи іноземців, які прибули переважно з Румунії, Болгарії та Італії, помітили в червні на території автовокзалу.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», на час проведення Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО 2012 на пункті пропуску "Порубне" на Україно-Румунському кордоні була запроваджена спеціальна схема для оперативного пропуску туристів. 

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua