ЧЕРНІВЦІ

Буковинський КОД хоче розпустити ВР та переобрати Президента через мову

0

3 липня 2012 року в антизаконний спосіб, із грубим порушенням Конституції України та Закону України «Про Регламент Верховної Ради України», без обговорення та дотримання парламентських процедур була вчинена спроба прийняти антиконституційний акт щодо мовної політики в Україні. Про це йдеться в заяві Комітету опору диктатурі в Чернівецькій області, текст якої є у розпорядженні порталу «Чернівці. Коментарі».

«Відбулась чергова спроба антиконституційного заколоту за участю партії регіонів та її сателітів, які проводять антиукраїнську, антидержавну, антинародну політику, спрямовану на знищення української мови, як фундаменту  української державності, - йдеться у заяві. - Вважаємо недопустимою, ганебною та аморальною спробу відміни конституційного статусу української мови як єдиної державної. Питання мови не може бути предметом жодних спекуляцій.»


Учасники КОДу закликали керівництво держави не підписувати цей документ.


«У випадку підписання даного «акту про надання російській мові статусу де-факто другої державної мови в Україні», вважаємо за необхідне розпочати процедуру розпуску Верховної Ради України та одночасно ініціювати дострокові вибори Президента України», - йдеться у заяві.

 

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», об`єднана опозиція Чернівецької області розробляє план дій для протистояння "антиукраїнській експансії". 
Сьогодні о 13:00 біля стін Чернівецької ОДА відбудеться акція-протест проти прийняття мовного закону, на який опозиціонери закликають прийти всіх небайдужих.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua