ЧЕРНІВЦІ

Львівська облрада закликала бойкотувати "окупаційні установи"

0

Львівська обласна рада закликає громаду бойкотувати окупаційні установи. За відозву такого змісту проголосували сьогодні депутати ЛОР на позачерговій сесії, що відбувається під стінами облради.

«Закликаємо громаду бойкотувати офіційні установи посадовців, членів прорежимних партій, а також бути готовими до виїзду до Києва для участі в акціях протесту та відстоювання своїх прав», - йдеться у відозві.

Також обласна рада вимагає від керівників обласних і районних адміністрацій дати публічну оцінку подіям 3 липня і звернутись до президента з вимогою не підписувати українофобський закон.

Депутати закликали президента, генеральну прокуратуру та СБУ зупинити брутальний процес руйнування основи української держави.

«Ми нація, що завжди знаходила сили на повстання у час найбільшої суспільної темряви, ми прийняли виклик українофобів і неминуче їх поборемо», – сказано у зверненні.

Під час виступів промовці закликали до рішучих дій на відстоювання державності української мови.

Зокрема, секретар Львівської міськради Василь Павлюк наголосив на тому, що народ повинен дати рішучу відсіч у відповідь на зазіхання. Також він заявив, що за необхідності народ готовий вдатись до тих методів, якими воювали з окупантами наші прадіди.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що цей закон ухвалили на догоду тим, кому Україна стоїть, як кістка поперек горла.

«Це справа не одного дня, але ми будемо стояти до кінця. Цей закон проти кожного українця, він проти здорового глузду», – сказав А. Садовий.

За цю відозву проголосувало 67 депутатів.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua