ЧЕРНІВЦІ

5 липня Об’єднана опозиція «Батьківщина» оприлюднить список 50 кандидатів на вибори до Верховної Ради в мажоритарних округах. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк під час спільної з заступником голови партії «Батьківщина» Миколою Томенком прес-конференції .

Як повідопили у прес-службі об’єднана опозиції, Арсеній Яценюк наголосив, що процес об`єднання опозиції завершено. Він нагадав, що минулого тижня Анатолій Гриценко та партія «Громадянська позиція приєдналися до лав Об’єднаної опозиції.

«Ми це зробили, ми об`єднались і фактично представляємо ту політичну силу, яка здатна боротися з режимом президента Януковича, з Партією регіонів і з тими, хто підтримує сьогодні його режим»

Таким чином, підкреслив він, в Україні сформувалася двополюсна політична модель – «Янукович із його приплічнаками і Об’єднана опозиція ВО «Батьківщина».

«Завтра 50 перших мажоритарників будуть оголошені. І якщо ви знайдете там будь-кого, чия репутація викликає запитання, - такі люди не пройдуть на з’їзді Об’єднаної опозиції», - наголосив він.

«Хотілося б, щоб так зробили й інші учасники виборів», - додав Арсеній Яценюк.

Політик нагадав, що до Об’єднаної опозиції входять 7 політичних сил: ВО «Батьківщина», «Фронт Змін», «Громадянська позиція», «Народна самооборона», «За Україну», «Народний Рух» та «Реформи і Порядок».

Фото з офіційного сайту "Фронту Змін"

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua