ЧЕРНІВЦІ

Тисячі шахтарів йдуть страйкувати до Києва

0

Близько 2 тисяч гірників Донбасу вирушили з м. Брянка (Луганська область) до Києва пішки, щоб вимагати від уряду вирішення проблеми постачання шахтарів твердим побутовим паливом

 Як повідомили «Коментарям» в Луганському обкомі КПУ, про це заявив голова координаційної Ради шахтарських інвалідських, ветеранських організацій України Юрій Хохлов, таке рішення було прийнято на Загальнодонбаському сході громадян, де зібралися шахтарі Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей.

Шахтарів обурює небажання влади брати участь в діалозі з жителями Донбасу.

За словами Хохлова, замість запрошених на захід Сергія Тігіпка, Юрія Бойка, Володимира Пристюка та Валерія Голенка, приїхали їхні заступники - люди, які не мають реальних повноважень у вирішенні актуальних проблем.

«Ми порушємо цю тему з року в рік, нам обіцяють, нас умовляють, нам заговорюють зуби, але робити нічого не збираються. Тому й зараз є сумнів в тому, що проблема буде вирішена», - заявив Хохлов.

Комуніст заявив про рішучість гірників відстоювати свої права більш продуктивними заходами: «Ми вже барикадували в міністерстві, говорили про голодування, нас відмовляли, обіцяли і не виконували. Думали, що час пройде і ми забудемо. Те, що сьогодні в Брянці зібралася така кількість шахтарів з різних міст всього Донбасу, свідчить про зворотнє, ніхто нічого не забув. Ми будемо і надалі відстоювати свої права і тисяч інших пільговиків, які з об´єктивних причин боротися не можуть», - запевнив громадський діяч.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua