ЧЕРНІВЦІ

І Горюк, і Чухрій стверджують, що стріляв осуджений колишній керівник району

На прес-конференцію об`єднаної опозиції журналістам представили свідків стрілянини у селі Хрещатик Заставнівського району, повідомляють «Чернівці. Коментарі».
Віктор Горюк розповів журналістам, що про стрілянину у селі, яку зчинив засуджений до 5 років позбавлення волі (умовно) колишній голова Заставнівської РДА Михайло Бойчук йому телефоном повідомив очевидець подій Ілля Чухрій після того, як кілька разів безуспішно намагався дотелефонуватися до прокурора Чернівецької області.
Як розповів Чухрій, з прокурором його так і не з`єднали, безуспішними були й дзвінки на "гарячу лінію" та в службу нагляду за діяльністю міліції.

Ілля Чухрій також спростував те, що міліція прибула на місце події за 20 хвилин.
"Сталося це за добрих півтори години після виклику", зазначив Чухрій, хоча, за його словами. третій постріл пролунав саме у ту мить, коли він розмовляв по телефону з черговим міліціонером. І той також мав би і чути, і зафіксувати його.

Чухрій стверджує, що стріляв таки Бойчук - це він бачив з балкону свого будинку.

Як повідомляє БукІнфо, цитуючи слова очевидця, міліціонери не перешкоджали Бойчуку замітати сліди вчинення ним стрілянини. Зокрема, вже після прибуття міліції, на місці стрілянини їздив білий мікроавтобус, який стер сліди джипа Бойчука. Начальник міліції бачив це на власні очі, але ніяк не реагував.

 

"Людей, які чули що Бойчук стріляв багато, але усі вони бояться розповідати про це, - заявив Ілля Чухрій. - Там на заводі стільки відеокамер, що досить було тільки переглянути зроблені ними відеозаписи, щоб побачити, як Бойчук виїздив на своєму "Ленд-крузері". Проте міліція його прикриває". 

Після заяв Горюка і Чухрія ЦЗГ УМВС розповсюдила заяву, у якій вкотре попросила "представників політичних сил, засобів масової інформації та деяких заангажованих громадян, на уважне ставлення до своїх заяв, публікацій та окремих слів, опублікованих в ЗМІ".

Прес-служба міліції переконує, що працівники Заставнівського райвідділу "прибули на місце події через 20 хвилин після отримання повідомлення. Даний факт підтверджено технічно і документально".

Також у міліціїї наголошують, що ВО "Батьківщина" зробила помилку в прізвищі заявника у своїй попередній заяві, тому його й не могли знайти правоохоронці. При цьому, у ЦЗГ заявили, що ні громадянин ГорУк В.П., ні ГорЮк В.П. з жодними заявами з приводу пострілів біля заводу «Хрещатик» до міліції не звертався (що було підтверджено громадянином ГорЮком Віктором Петровичем на даній прес-конференції та в особистому пояснені), - повідомили у прес-службі.


Слова ж самого очевидця подій міліція не прокоментувала.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 22 червня на оперативну лінію «102» Заставнянського райвідділу міліції надійшла інформація про стрільбу поблизу заводу у селі Хрещатик. Прес-служба облорганізації ВО "Батьківщина" заявила, що у Хрещатику стріляв "катівник рибалок", колишній голова Заставнівської райдержадміністрації Михайло Бойчук

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua