ЧЕРНІВЦІ

Нардепи змінили порядок призначення та зняття з посади спікера ВР

0

Верховна Рада Україна прийняла в першому читанні як закон проект закону, яким пропонується змінити порядок призначення і звільнення спікера ВР. "За" законопроект № 10677 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо обрання, призначення та відкликання посадових осіб Верховної Ради України) проголосували 255 народних депутатів з мінімально необхідних.

Згідно зі змінами, які вносяться в регламент ВР, рішення про обрання голови ВР повинно прийматися відкритим поіменним голосуванням більшістю народних депутатів від конституційного складу парламенту. Зараз рішення щодо кандидатур на посаду голови Верховної Ради приймається таємним голосуванням шляхом подачі бюлетенів.

Крім того, рішення ВР про відкликання голови парламенту з посади приймається відкритим поіменним голосуванням більшістю народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради і оформляється постановою ВР.

Згідно з чинним законодавством, обраним головою Верховної Ради України вважається кандидат, який отримав більшість голосів народних депутатів від конституційного складу Верховної Ради, якщо бюлетені для таємного голосування одержали не менше двох третин народних депутатів від їх фактичної чисельності.

РБК-Україна

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua