ЧЕРНІВЦІ

Бурбак зробив подання на виключення з партії екс-мера "гречкосія"

0

Чернівецька обласна організація політичної партії "Фронт Змін" зробила подання до центральних органів щодо виключення Руслана Панчишина з партії. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні на прес-конференції поінформував журналістів голова територіальної організації "Фронт Змін" Максим Бурбак. 

"Ще 3 квітня 2012 року, щойно нам зателефонували з району, що Руслан Панчишин роздає людям якісь продуктові набори, ми з`ясували ситуацію і зробили відповідне подання, - повідомив Максим Бурбак. - Ми категорично проти будь-яких форм підкупу виборців. У тому числі продуктовими наборами. Так, як це до травневих свят робили депутати провладних партій. Усі такі випадки ми документуємо, а згодом будемо повідомляти про це Центральну виборчу комісію. І реагувати на такі повідомлення вона повинна згідно з законом".

Водночас голова партії заявив, що  очолювана ним політична сила і далі підтримуватиме намагання Панчишина, якого достроково усунули з посади мера Новодністровська, домогтися справедливості.

"Вирішувати це питання, так само як і в Чернівцях і ще двадцяти інших містах України, де мерів усунили з посад, має громада, а не депутати", - наголосив голова облорганізації "Фронту Змін".

Як повідомляли «Коментарі», 20 вересня 2011 року Новодністровська міська рада проголосувала за дострокаве припинення повноважень міського голови Руслана Панчишина.
Однак, Вінницький апеляційний суд 12 квітня 2012 року відновив на посаді Новодністровського міського голови Руслана Панчишина. А вже 20 квітня суддя ВАСУ Амєлін, відкрив касаційне провадження і виніс ухвалу про зупинення виконання рішення суду яке вступило в законну силу.

Навесні 2012 року екс-мер створив благодійний фонд свого імені. Згідно із повідомленнями місцевих ЗМІ, Руслан Панчишин виявив бажання балотуватися до Верховної Ради по виборчому округу №204 з центром у місті Хотин. До меж цього округу входять населені пункти, де з "Фонду Панчишина" пенсіонерам роздають борошно.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua