ЧЕРНІВЦІ

Об`єднана опозиція Чернівецької області розробляє план дій для протистояння "антиукраїнській експансії". Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні на спільній прес-конференції повідомили керівник регіонального виборчого штабу об`єднаної опозиції Максим Бурбак та керівник виборчої кампанії Іван Мунтян.

5 липня о 13:00 біля стін Чернівецької ОДА відбудеться акція-протест проти прийняття мовного закону, на який опозиціонери закликають прийти всіх небайдужих.

Опозиція буде вимагати проведення позачергових сесій міської та обласної рад. При цьому, Максим Бурбак повідомив, що у цьому випадку не йдеться про необхідність чекати 20 днів з момента оприлюднення рішення про скликання сесій, оскільки "йдеться про питання мови, а це є питанням національної безпеки".

До акцій по захисту мови об`єднаної опозиції також обіцяють долучитися представники інших опозиційних сил.

Зокрема, про підтримку дій об`єднаної опозиції повідомив голова обласних осередків "Удар" Роман Ванзуряк "Громадянська позиція" Микола Малярчук.

Як обіцяють опозиціонери, акція протесту 5 липня на Буковині стане лише початком боротьби.

Тим часом, як повідомив сайт "Часу", чернівецька «Свобода» організовує поїздку в Київ. Орієнтовний час виїзду сьогодні о 22.00 год.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua