ЧЕРНІВЦІ

Екран на площі Філармонії збирав на час чемпіонату найбільшу кількість уболівальників

Орендар об`єктів на площі Філармонії заборгував майже півмільйона гривень за електроенергію. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у Чернівецькму міськРЕМ. 
Через це п`ятого липня фонтан, великий екран, туалети та кафе на площі відключать від електропостачання.

"П`ятого липня здійснюватимуть відключення, – розповів сайту МБ в. о. начальника Чернівецького міськРЕМу Андрій Штогринець. – Станом на третє липня заборгованість перед «Чернівціобленерго» становить 440 тисяч гривень. Проплату ми отримали тільки за червень, та й то не в повному обсязі. Споживши енергії за минулий місяць на 5400 гривень, орендар заплатив 4300 гривень. Екран, фонтан, кафе та туалети на площі належать до загального обліку. Усе це відключатиметься."

Окремо відключити екран чи кафе неможливо. На все це – один кабель. Коли його «відріжуть», без світла залишиться вся площа. 

Як пише МБ, вирішення питання погашення заборгованості в «Чернівціобленерго» налаштовані переносити в суди. 

"Ми повідомимо прокуратуру, міську та обласну владу. Людина просто не хоче йти на діалог. Не маємо іншого виходу, мусимо добиватися виплати через суд", – каже Штогринець.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», під час проведення Євро-2012 перший заступник голови ОДА заявляв про неприпустимість відключення електропостачання за борги орендареві кафе і екранів у чернівецькій фан-зоні. Хоча вже тоді було відомо,що підприємець, який орендує кафе та екран на площі Філармонії у Чернівцях, заборгував майже півмільйона за світло.
 

Чернівецький міськРЕМ уже відключав екран за несплату боргів, але, за твердженням начальника міськРЕМу, щодо підключеня «домовилося» керівництво області та РЕМу.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua