ЧЕРНІВЦІ

Опозиціонери закликали киян прийти до Українського дому

0

Об`єднана опозиція «Батьківщина» закликала всіх українців, передусім киян, вийти до Українського дому у Києві на безстрокову акцію протесту. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі ОО «Батьківщина».

Голова Ради Об`єднаної опозиції Арсеній Яценюк наголосив, що пройде півдоби-доба, доки до Києва приїдуть люди з регіонів. «Ми зверталися через ЗМІ з закликом підтримати акцію. Ми очікували киян, але поки що є тільки ті, хто є», - сказав він.

Наразі біля Українського дому близько тисячі людей.

Він повідомив, що натомість до Українського дому стягують бійців «Беркуту» «Щойно ми отримали інформацію, що силовикам дали вказівку готуватися до штурму», - наголосив Арсеній Яценюк.

«Підтягнулися ще близько двохсот бійців. За нашими даними, близько 700 озброєних людей зараз навколо Українського дому», - підкреслив він.

«Ми будемо стояти. Це боротьба не за політиків, не за політичні партії. Це не має жодного стосунку до парламенту. Це має стосунок тільки до країни, до позиції кожного громадянина. Це стосується позиції кожного українця по відношенню до своєї країни, Конституції, мови, майбутнього», - наголосив Арсеній Яценюк.

Депутати від опозиції, які оголосили голодування проти мовного закону, почали встановлювати намети біля Українського дому

Як повідомляли «Коментарі», народні депутати від опозиції В´ячеслав Кириленко, Володимир Мойсик та інші, які оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти ухвалення мовного закону, почали встановлювати намети на сходах Українського дому.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua