ЧЕРНІВЦІ

Депутати від опозиції до виборів оголосили Раді бойкот

0

Об´єднана опозиція «Батьківщина» не визнає прийняття мовного закону і йде з Верховної Ради VI скликання

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі «Батьківщини», про це сьогодні на спільному брифінгу заявили голова Ради Об´єднаної опозиції Арсеній Яценюк і один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко.

Зокрема Яценюк зазначив, що Об´єднана опозиція прийняла рішення не брати участь в подальших засіданнях Верховної Ради до проведення нових виборів, які відбудуться в жовтні цього року.

«Верховна Рада перестала бути конституційним органом, а на «сходняки» ми не ходимо, і тому ми залишаємо парламентську залу», - сказав Яценюк.

«Можна собі уявити, які цей «сходняк» прийматиме закони далі, тому ми будемо працювати з людьми і переконувати голосувати за Об´єднану опозицію», - додав Томенко.

Як уже повідомляли «Коментарі», сьогодні Верховна Рада прийняла законопроект «Про засади державної мовної політики» у другому читанні та в цілому. «За» проголосували 248 народних депутатів (194 - від фракції Партії регіонів, 11 - позафракційних депутатів, 25 - від КПУ, 19 - від фракції Народної Партії України, 2 - від групи «Реформи заради майбутнього»). Проти - 2 (від БЮТ), утримались - 1, не голосували - 113.

Після голосування представники опозиції заявили, що «ніякого закону сьогодні не прийнято, ніякої процедури голосування згідно з Конституцією не сталося, і президент не має права підписувати цей закон. Якщо президент підпише - він стане співучасником конституційного злочину і нестиме кримінальну відповідальність разом з тими депутатами, які протягнули цей закон».

Як відомо, чергові парламентські вибори в Україні відбудуться 28 жовтня цього року.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua