ЧЕРНІВЦІ

Меморіал у Чернівцях пропонують зробити мінімалістичним

Другий тур конкурсу проектів меморіального комплексу в пам`ять про євреїв, в`язнів чернівецького гетто 1941 року визначив переможця.

Як повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у секторі інформації та зв`язків з громадськістю міськради, Першу премію - 4000 грн. - виграв проект архітектора Віктора Ткача.

"Композиція складається з подіуму, виконаного зі світлого граніту та двох трикутників, що утворюють шестикутну зірку, із темного граніту", - повідомили у прес-службі.

Всього на другий тур конкурсу було представлено 15 проектів, зроблених з урахуванням зауважень першого етапу конкурсу. Замовниками другого туру стали чернівецькі єврейські організації: релігійна громада іудейського культу, обласний благодійний фонд «Хесед-Шушана» та Чернівецька міська благодійна громада «Мір`ям».

Загальний преміальний фонд складав 10 000 грн. 

Подальшу долю проекту-переможця вирішуватиме архітектурно-містобудівна рада, де обговорять і остаточні відпрацювання зауважень по генеральному плану та благоустрою території комплексу, - повідомили в мерії.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», перший етап конкурсу проектів цього меморіалу, який пройшов навесні 2012 року, хоч і виявив переможців, однак подальші обговорення на містобудівних радах, зокрема, й за участі представників іудейської громади, спонукали відкласти остаточне рішення.

Було вирішено провести ще один конкурс на кращу проектну документацію меморіального комплексу. Голова Чернівецької релігійної громади іудеїв Ноах Кофманський запросив до участі в конкурсі усіх зацікавлених авторів та громадські організації міста, повідомляє сектор інформації та зв`язків з громадськістю міської ради.

Фото з сайту Чернівецької міської ради

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua