ЧЕРНІВЦІ

У Львові з’явився політичний стовп ганьби

0

Стовп ганьби встановили сьогодні в центрі Львова представники руху “Чесно”. Біля фонтану Нептуна було встановлено чотирикутну тумбу, на верхівці якої присів оголений чоловік, що тримає в руках долар.

Як зазначила представниця руху у Львові Оксана Дащаківська, на стовпі будуть розміщувати фото та матеріали про ймовірних кандидатів у депутати, котрі не відповідають критеріям руху “Чесно”.
“Це певного штибу провокація, для того, щоби люди, які планують висувати свої кандидатури на парламентські вибори в мажоритарних округах області. У нас є матеріали про багатьох політиків і якщо ці особи не відповідатимуть критеріям руху, то про це  знатиме громада” - сказала вона.

За словами О.Дащаківської, стовп буде мобільним – поки він стоятиме до кінця тижня, а потім з’являтиметься щонеділі та щопонеділка з 12.00 до 17.00. “Якщо ж матеріалів буде більше, то ми виставлятимемо його частіше” - сказала вона.

Водночас історик Ігор Лильо оповів, що стовп ганьби існував у Львові в минулому і використовували його як засіб громадського впливу проти злочинців, повій та купців, які постачали недобросовісний товар.

“Зараз це також актуально, а стовпа замало, бо тут потрібно влаштувати стіну ганьби для всіх недобросовісних політиків” - сказав він.

На думку історика, стовп ганьби можна було би відновити на постійній основі, адже сам ганебний стовп і його копія зберігаються в історичному музеї Львова.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua