ЧЕРНІВЦІ

Президенту набрид парламент у форматі «елітного клубу»

0

Верховна Рада України після найближчих парламентських виборів повинна припинити функціонування в режимі «закритого елітного клубу»

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі глави держави, про це йдеться у вступному слові до щорічного послання Президента Віктора Януковича до Верховної Ради України про внутрішнє і зовнішнє становище України.

За словами Президента, успіх реформ неможливий без зростання відкритості публічної політики та державного управління для «безпосередньої участі в них громадян і громадських об´єднань».

З урахуванням цього, підкреслив Янукович, великого значення набувають майбутні вибори до Верховної Ради. «Саме вони повинні стати відправним пунктом у процесі повернення парламенту статусу органу влади, що безпосередньо представляє інтереси громадян. Рада повинна припинити функціонування в режимі «закритого елітного клубу», - вказав Президент.

Наступним кроком, на думку Януковича, стане підготовка та проведення конституційної реформи, яка повинна врегулювати питання співвідношення владних повноважень між державою та місцевим самоврядуванням, і стане дієвою основою для забезпечення широких прав громадян, у тому числі і їх прямої участі в прийнятті рішень державного рівня.

Як повідомляли «Коментарі», 17 травня Президент створив Конституційну Асамблею, яку очолив перший глава української держави Леонід Кравчук. За його словами, Асамблея не ставить за мету створення нової Конституції, зміни будуть вноситися до чинного основного закону, і можуть скласти від 5% до 30%.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua