ЧЕРНІВЦІ

Нововведення Табачника не витримали вступного «іспиту» та зламалися

0

У перший день вступної кампанії електронною базою для подачі документів вирішили скористатися всього 700 осіб, але система дала збій

 Новація Міносвіти розпочала роботу в ніч на 2 липня опівночі. Тут збирають, обробляють і зберігають дані про освіту. Доступ до неї мають усі без винятку вищі школи країни, відзначає «ТСН».

Але технічному прогресу, як виявилося, молодь не довіряє: так, під дверима університету Шевченка абітурієнти з батьками чергували з шостої ранку, тому що заяви вирішили віддати з рук в руки.

Недовіру електронна система виправдала - і підвисла з самого ранку.

Незважаючи на те, що до обіду вже все запрацювало, деякі фахівці говорять про повний провал новації.

«Такі системи не запускають без попередньої багатомісячної пробації. Технічні можливості багатьох університетів досить сумнівні», - заявив директор центру тестових технологій і моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук.

Це створює ризик повести за собою плутанину і навіть втрату багатьох даних.

Але не базою єдиною в цьому році випробовують абітурієнтів. Кількість пільговиків тепер не повинна перевищити 25-ти відсотків місць держзамовлення. А прохідні бали на деякі спеціальності підскочили зі ста двадцяти чотирьох до ста сорока. Зате тепер їх можна собі підвищити за рахунок відвідування підготовчих курсів.

Нагадаємо, випускники шкіл можуть подавати документи до ВНЗ до 31 липня.

 

Джерело: «ТСН»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua