ЧЕРНІВЦІ

Кіцманська районна рада і громадські організації та опозиційні політичні партії Вижниччини засудили скандальний мовний законопроект Ківалова – Колесніченка, яким фактично запроваджується двомовність в Україні. Сесія Кіцманської райради і громада Вижницького району ухвалили звернення до Президента і Голови Верховної Ради з вимогою не дати знищити українську мову, повідомили порталу «Чернівці. Коментарі» у прес-центрі регіонального штабу Об`єднаної опозиції "Батьківщина". 

«Ми переконані, що вищезазначений закон несе в собі величезну загрозу для існування незалежної української держави. Тому депутатський корпус районної ради, громадськість Кіцманщини закликає депутатів Верховної Ради, державних, політичних і громадських діячів усіх рівнів додержуватись Конституції України, не перетворювати мовне питання на предмет протистояння, не сіяти навколо його розв`язання ворожнечу і ненависть, пам`ятати про відповідальність за наслідки своїх рішень і дій не тільки перед народом, але і перед Богом», - закликали депутати Кіцманщини.

Голова Кіцманської районної ради Василь Ящук на сесії був відсутній, її проводив заступник голови. Про це повідомляє прес-центр регіонального штабу Об`єднаної опозиції «Батьківщина».

Представники громади Вижницького району після обговорення скандального «мовного законопроекту Ківалова – Колесніченка» звернулися до Президента і Голови Верховної Ради з вимогою не дати знищити українську мову.

«Законопроект «Про засади державної мовної політики", прийнятий Верховною Радою України 5 червня 2012 року в першому читанні є нелегітимним по своїй суті, - зазначають у своєму зверненні вижниччани. - Надзвичайно важливе мовне питання конституційного рівня повинно вирішуватись шляхом досягнення загальнонаціонального консенсусу. Цей законопроект не приводить до об`єднання суспільства, а навпаки до його розколу. Він суперечить Конституції України».

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», раніше аналогічні звернення на Буковині ухвалили Заставнівська і Садгірська районні ради.

Під відповідним зверненням до ВР проти двомовності також поставили свої підписи і понад тридцять депутатів Чернівецької міської ради.

Фото «Чернівці. Коментарі»

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua