ЧЕРНІВЦІ

Папієву потрібні таксі для перевезення ВІП-персон

Чернівецька ОДА уклала угоду з КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» на послуги з оренди пасажирських автомобілів з водієм вартістю 392 тис грн. Такі дані з «Віснику державних закупівель» наводить сайт «Наші гроші».

За інформацією видання, торги проводилися за неконкурентною процедурою закупівлі в одного учасника, "оскільки облдержадміністрація завжди користувалась послугами цього комунального підприємства".
«Наявність зазначеного парку автомобілів та відповідна підготовка водіїв дає можливість забезпечувати, в разі візиту до області, транспортне обслуговування перших осіб держави, делегацій зарубіжних країн, виставково-ярмаркових заходів державного та регіонального значення», – йдеться в обґрунтуванні закупівлі.

КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» укомплектоване автомобілями марок «Мерседес – Бенц Е 320», «Крайслер – 300 М», «Ніссан – Прем`єра», «Шкода – Октавія», «Волга», пасажирськими мікроавтобусами.


У березні 2012 року подібну угоду з КП «Дирекція з обслуговування майна спільної власності територіальних громад» уклала Чернівецька обласна рада. Тоді вартість послуг персональних таксі була оцінена у 240 тис грн.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua