ЧЕРНІВЦІ

Соня Кошкіна покинула Україну через переслідування

0

Шеф-редактор «Лівого берега» Соня Кошкіна має намір просити політпритулку в ЄС.

Таку ймовірність розвитку подій журналістка допустила, виступаючи в ефірі Першого національного телеканалу, повідомляє «Лівий берег».

«Зараз  я готую офіційне звернення - відкритий лист - до Президента України та Генерального прокурора. Я абсолютно точно знаю, що вони до цієї ситуації не причетні. Більш того - і Янукович, і Пшонка - такі ж, як і ми, жертви людей, які їх просто розводять і використовують, прикриваючись їхніми іменами. Ці люди - їхні підлеглі. Чого я очікую від листа? Того, що його адресати - Президент України та Генеральний прокурор знайдуть управу на своїх підлеглих-беззаконня», - заявила Кошкіна.

Під час програми Кошкіна зізналася, що перебуває за межами  України.

«І я не має наміру повертатися доти, доки не з´явиться і не буде оприлюднена офіційна відмова в порушенні кримінальної справи за епізодом з Ландиком. Більше того, я повинна мати залізобетонні гарантії того, що ні проти мене, ні проти моїх партнерів, колег, членів наших сімей в подальшому не будуть порушуватися справи за надуманими політичними звинуваченнями – хоч щодо Ландика, хоч щодо Гонгадзе, хоч щодо отруєння Ющенка. Повторюю: ні проти мене, ні проти моїх партнерів, ні проти колег і членів наших сімей», - акцентувала Кошкіна.

За її словами, якщо цього не відбудеться - змушена буде залишитися в Європі. «Більше того - просити про політичний притулок. Я не припиню своєї професійної діяльності ні на хвилину. Я зроблю надбанням гласності всі відомі мені подробиці та факти про діяльність цієї мстивої компашки. Думаю, мало їм тоді не здасться», - зазначила вона.

«Більш  того, я не просто попрошу притулку для себе, але буду домагатися того ж для своїх партнерів, колег і друзів. Усіх, хто страждає від свавілля, що коїться. В такому випадку постраждає, звісно, імідж країни, чого б мені не хотілося. Зате винуватці того, що відбувається, вже не зможуть ходити  високих брюссельськими кабінетами, видаючи себе за знатних євроінтеграторів, не зможуть пачками пакувати в тюрми невинних людей; не зможуть розводити інтриги в АП», - резюмувала журналіст.


Як повідомляли «Коментарі», народний депутат від Партії регіонів Володимир Ландик звернувся до прокуратури Печерського району Києва з вимогою порушити кримінальну справу за статтею 163 Кримінального кодексу України  (порушення таємниці листування, вчинені щодо державних чи громадських діячів), зокрема, щодо шеф-редактора видання LB.ua Ксенії Василенко (Соні Кошкіної).

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua