ЧЕРНІВЦІ

Садгірська райрада підтримала єдину державну мову – українську

0

Депутати Садгірської районної ради на черговій сесії більшістю голосів прийняли звернення до Верховної Ради України з вимогою не допустити антиконституційних спроб фактичного запровадження в Україні другої державної мови, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі».

«Спроби провладної більшості у Верховній Раді фактичного запровадження в Україні другої державної мови викликають несприйняття та обурення громади Садгірського району, - йдеться у зверненні. - Такі провокативні дії з`являються, коли погіршується соціально-економічна ситуація в державі, аби відволікти суспільство від нагальних проблем і викликів, що перед ним постають.
Насправді проблеми другої державної мови в Україні не існує. Вона штучно створюється антиукраїнськими силами, що збурює соціальну напругу в нашому суспільстві, не сприяє політичній стабільності, порозумінню та суспільній злагоді».

Як повідомили в прес-центрі регіонального штабу Об`єднаної опозиції «Батьківщина», за звернення проголосували 22 з 27-ми присутніх на сесії депутатів. Депутати від Партії регіонів утрималися. Звернення має бути опубліковане на сайті Садгірської райради та надіслане до Верховної Ради та до обласної ради.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua