ЧЕРНІВЦІ

Буковинська опозиція назвала новостворену депутатську групу в міськраді Чернівців фальшивкою

0

Зареєстровану в Чернівецькій міськраді депутатську групу «За Батьківщину» в регіональному штабі об`єднаної опозиції назвали «клоном» і «фальшивкою». Як повідомили кореспондентові «Чернівці. Коментарі» в прес-центрі штабу «незважаючи на назву, яка використовується Об`єднаною опозицією, група не має нічого спільного з опозицією. Більше того, ця група є клоном справжнього опозиційного об`єднання, яке подало документи на реєстрацію такої ж групи ще 29 травня цього року».

Опозиціонери вважають єдиним пояснекнням таких дій міської ради – «продовження клонування псевдоопозиційних партій, об`єднань, груп тощо з метою заплутати виборців». Вони нагадали, що такі спроби в області не поодинокі: у Сокирянському районі районне управління юстиції не реєструє районну організацію партії ВО «Батьківщина», в обласній раді формальну так звану «фракцію Батьківщина» складають «тушки», виключені з партії, а фракцію «Батьківщина» з членів цієї партії вперто не реєструють, а минулого року на противагу ГО "Спільними зусиллями захистимо Чернівці", яка домагалася проведення референдуму з розпуску міськради, була створена ГО "Спільними зусиллями захистимо чернівчан", яка спрямувала свою діяльність на критику Фронту змін.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у Чернівецькій міськраді на черговій сесії було створено депутатську групу під назвою «За Батьківщину», до якої увійшли депутати, виключені з лав партій «Батьківщина» і «Фронт змін».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua