ЧЕРНІВЦІ

На погоджувальній раді керівників усіх фракцій Чернівецької обласної ради сьогодні узгодили питання проведення позачергової сесії., повідомляють «Чернівці. Коментарі». 

Узгоджувальна рада рекомендувала голові облради Михайлу Гайнічеру підготувати у понеділок відповідне розпорядження про скликання позачергової сесії 26 липня.

Хоча фракція Партії регіонів пропонувала розглянути лише одне питання - обговорити події навколо депутатів "Фронту Змін", за наполяганням опозиційних фракції у порядок день т аки включили ще два питання.

Тому порядок денний позачергової сесії складатиметься з трьох питань:
- Про інформацію керівників правоохоронних органів Чернівецької області щодо розслідування резонансних фактів хуліганських дій в області;

- Про звернення до Верховної Ради України щодо неможливості прийняття в другому читанні «мовного» законопроекту Ківалова-Колєснічєнка;

- Про звернення до Президента України щодо ветування Закону України про гарантії виконання рішень судів, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян зокрема афганцям та чорнобильцям.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 13 червня з проханням скликати позачергову сесію облради до голови звернулася група депутатів переважно від опозиційних фракцій. Тоді йшлося про висловленні думки облради з приводу закону про мови. Однак голова Михайло Гайничеру тоді відмовив у скликанні. Він аргументував відмову тим, що проекти рішень обласної ради мають бути оприлюднені за 20 днів, тож проведення сесії в коротші терміни суперечить чиному законодавству.

Натомість, 22 червня у Чернівецькій обласній раді зареєстрували звернення депутатів, ініційоване фракцією Партії регіонів, з проханням про скликання позачергової сесії, для розгляду "політичних пристрастей, пов`язаних з обласною організацією «Фронту змін», що призводить до спотвореного сприйняття фактів, формування атмосфери нестабільності".

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua