ЧЕРНІВЦІ

У Чернівецькій міській раді зареєстровано депутатську групу «За Батьківщину», до складу якої увійшли 8 депутатів, повідомляють «Чернівці. Коментарі»
Як повідомила прес-служба ратуші, відповідно до вимог регламенту, про створення групи оголосив секретар міськради Віталій Михайлішин сьогодні під час засідання чергової сесії. 

До групи увійшли депутати, яких виключили з опозиційних партій "Батьківщина" та "Фронт Змін".

Як пояснює дії ради прес-служба, загалом на розгляд надійшло три звернення про реєстрацію депутатської групи «За Батьківщину». Перше з них - 29 травня 2012 року. Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», про це на сесії міськради повідомила депутат Наталія Козлова (фракція «Батьківщина»). До групи увійшли 16 депутатів з двох фракцій - «Фронту Змін» та члени ВО «Батьківщина», яких не вигнали з партії. Очолив групу депутат Юрій Ватаманюк

Проте, як повідомляє прес-служба, "заява була оформлена з порушенням статті 25 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Зокрема, не були зазначені мета створення депутатської групи, партійна належність членів групи та депутати, уповноважені представляти групу. До заяви від 29.05.12 також не було додано письмових заяв, підписаних особисто депутатами, які входять до групи, та було відсутнє подання уповноваженої особи. Тому ця заява не була зареєстрована".

Паралельно до ради надходить заявка про реєстрацію однойменної групи від депутата Володимира Кедя, виключеного з партії "Батьківщина". Цього разу заява, як зазначає прес-служба, "була оформлена з дотриманням всіх передбачених законодавством вимог, тому це звернення було належним чином зафіксовано, і починаючи з сьогоднішнього дня ця депутатська група існує у міській раді".

Тому після того, як група Ватаманюка-Козлової, усунувши вказані помилки, знову подала документи на реєстрацію, їм відмовили, "оскільки у міській раді не може існувати двох депутатських груп з однаковою назвою".

Це не перший випадок застосування технології юридичної казуїстики та клонування опозиційних організацій у Чернівцях. Минулого року напротивагу ГО "Спільними зусиллями захистимо Чернівці", яка домагалася проведення референдуму з роспуску міськради, була створена ГО "Спільними зусиллями захистимо чернівчан", яка спрямувала свою діяльність на огульну критику Арсенія Яценюка. Натомість, ініціативу скликання референдуму багато разів не реєстрували, посилаючись на різноманітні юридичні нюанси.

Крім того, як повідомляли «Чернівці. Коментарі» Сокирянське районне управління юстиції впродовж чотирьох місяців відмовляє в реєстрації райорганізації партії ВО «Батьківщина». Обласна організація БЮТ розповсюдила заяву, в якій затягування процесу реєстрації називає спробою "клонування опозиційних партій".

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua