ЧЕРНІВЦІ

Відпочинком на "Вишневому" тепер завідуватимуть батюшки

Сокирянська райдержадміністрація передала Банченському монастирю в суборенду на 3 роки базу відпочинку «Вишнева». Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», цю інформацію оприлюднив Пінічно-Бесарабський інформаційний портал.

Питання обговорили депутати Сокирянської райради, отримавши попереднє погодження з керівництвом області та Дністровських гідроспоруд, - повідомляє видання.

База «Вишнева» належить фонду держмайна та Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Відповідно до рішення уряду її передали в оренду органу виконавчої влади Сокирянщини для створення у подальшому дитячого табору відпочинку для вихованців Банченського монастиря.

База «Вишнева» знаходиться на березі річки Дністер за 8 км від міста Новодністровськ. Останні кілька років тут проходив Міжнародний мото-рок-фестиваль "Ковчег".

Настоятелем Банченського Свято-Вознесенського чоловічого монастиря є Отець Михайло Жар (Лонгін) - давній прихильник Віктора Януковича.
Під час своїх поїздок до Чернівецької області Янукович в якості прем`єр-міністра, кандидата в президенти та Президента України щоразу обов`язково відвідував монастир і дитячий будинок та надавав благодійну допомогу. Благодійниками монастиря та дитячого будинку також є Юрій Бойко та Дмитро Фірташ.
У сім’ї настоятеля Свято-Вознесенського чоловічого монастиря отця Лонгіна виховуються близько трьохсот сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Михайло Жар прийняв чернецтво у 1997 році та став настоятелем. У травні 2012 р. Отця Жара обрали Єпископом Банченським. 
Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та має звання Героя України.


Фото з Інтернет-сторінки бази «Вишнева»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua