ЧЕРНІВЦІ

Співачку Мадонну запросили на екскурсію до синагоги та єврейського кладовища у Садгорі. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це Президент поетичного фестивалю MERIDIAN CZERNOWITZ Святослав Померанцев розповів в інтерв`ю телеканалу ТВА

"Те, чи приїде вона до Чернівців, знає лише вона сама. Я сам її запросив – надіслав електронною поштою запрошення, - сказав організатор фестивалю. - Вона близька до ідей іудаїзму, вивчала Кабалу... Тому мені здається, що наша святиня у Чернівцях була би цікавою співачці".

Він також розповів, що зв`язався з московською компанією, яка займається концертним туром Мадонни в Україні.
"Вони відписали, що це цікаво, і вони перешлють моє запрошення до піар-менеджерів Мадонни", - повідомив Померанцев.

Про концерт мова, звісно ж, не йде. Поки що обговорюють можливість її приватного візиту до священних місць. Таким чином поп-зірка може стати першою, хто розпочне паломництво до Садгірської святині, - повідомляє телеканал.


Садгірську синагогу збудовано у 1870-х роках. У фундамент споруди закладено землю, привезену з Єрусалима. Рабином синагоги був відомий цадик Ісраель Фрідман. Могила цадика на Садгірському кладовищі стала місцем паломництва хасидів з усього світу.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у червні 2012 р. синагогу відвідав спадкоємець цадика Ісраеля Фрідмана, онук головного рабина династії Садагури, голова Єврейської релігійної громади, "Ружин-Садгора" Джозеф Моше Шалом Фрідман  

Фото з сайту Єврейської громади Буковини

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua