ЧЕРНІВЦІ

Всесвітньо відомий музикант записав альбом у Чернівецькій філармонії

0

Альбом сучасної класики з 24-х композицій записав у Чернівецькій філармонії композитор Валентин Сильвестров, повідомляє кореспондент «Чернівці. Коментарі». Серед них – дві елегії на вірші Пауля Целана.
 

Валентин Сильвестров розповів телерадіокомпанії «Чернівці», що записом диску в Чернівцях хотів у такий спосіб передати музику слів європейського поета. Запис у Чернівецькій філармонії організувала фірма "Інтервал". Свого часу за допомогою цієї фірми вже був записаний твір Сільвестрова "Медитація" для віолончелі з оркестром. «Медитація» колись була написана для Ростроповича, після чого Сильвестрова виключили з Союзу композиторів".

Участь у записі нового альбому взяли оперна співачка Інна Галатенко та голова спілки звукорежисерів України Олег Ступка. Загальна тривалість запису – 73 хвилини, сам митець називає власну музику метафоричною.
 

Довідка «Чернівці. Коментарі». Валентин Сильвестров, входячи в 1960-ті роки до творчої групи «Київський авангард», разом з групою, всупереч жорсткому тиску з боку захисників панівної в СРСР естетики соцреалізму, відкриває нову сторінку історії української музики, орієнтуючись на нові стильові течії та опановуючи сучасними композиторськими техніками західноєвропейської музики. Зокрема композитор використовує в своїх творах додекафонію, алеаторику, сонористику. Характерним драматургічним принципом стає хвильова драматургія.

В 1970-ті композитор поступово орієнтується на постмодернізм. Був виключений із Спілки композиторів СРСР. Сільвестрову належать сім симфоній, два струнних квартети, вокальні і хорові твори. Він також працював в кіно — серед іншого, ним написана музика до фільмів Кіри Муратової «Чеховські мотиви » (2002) та «Настройщик» (2004).

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua