ЧЕРНІВЦІ

Шевченківський районний суд м. Чернівці  у середу, 20 червня, задовольнив частково позов колишнього Чернівецького міського голови Миколи Федорука до Чернівецької міської ради та виконкому. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», рішення суду сьогодні оприлюднив сайт Букньюз.

 

«Суддя Г.М. Слободян визнала неправомірною бездіяльність чернівецької міської ради щодо звернення Миколи Федорука у частині невиплати йому заробітної плати за період з 01.04.2011 р. по 30.09.2011 р. у зв`язку з неможливістю працевлаштуватися після дострокового припинення депутатами його повноважень Чернівецького міського голови», - йдеться у рішенні, текст якого є в розпорядженні редакції.

 

Тепер, згідно з цим судовим рішенням, «виконкомом Чернівецької міської ради на користь Миколи Федорука негайно має бути стягнуто зарплату за 6 місяців у сумі 77 тисяч 767, 84 грн.»

 

У решті заявлених позовів Миколі Федоруку суд відмовив.

 

Як нагадує видання, раніше у Чернівецькій міській раді заявляли, що у зв`язку з припиненням повноважень «Федоруку Миколі Трохимовичу була нарахована компенсація за невикористану відпустку (215 днів) у сумі 89462,75грн., утримано податки у сумі 16191,79грн., на платіжну картку, згідно заявки та відомості №236 від 15.04.2011р., перерахована сума 73270,96 грн. На рахунок неодноразових звернень Федорука Миколи Трохимовича щодо нарахування та виплати заробітної плати за шість місяців, йому були надані відповіді, у яких роз`яснювалося, що правових підстав для такої виплати – немає».

 

Повноваження Чернівецького міського голови Миколи Федорука, як державного службовця були припинені 31.03.2011р., згідно рішення №70 6-ої сесії Чернівецької міської ради VI скликання.

Фото  «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua