ЧЕРНІВЦІ

Спека вбила тонни риби в Азовському морі

0

Масовий мор бичка зафіксовано 23-24 червня на узбережжі Азовського моря в Запорізькій області

 Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Запорізької ОДА, причиною загибелі риби фахівці інституту Азовського моря називають зниження рівня кисню у воді через спеку.

Зокрема, за зазначений період часу комунальні служби приморських міст області зібрали та утилізували на узбережжі моря близько 80 тонн мертвої риби.

Щоб запобігти її продажу на стихійних ринках, ветеринарна служба ініціює перевірки із залученням правоохоронних органів.

З метою запобігання подальшому мору риби для її меліоративного відлову залучалися 25 риболовецьких судів, які за вихідні виловили 618 тонн бичка.

При цьому обласна санітарно-епідеміологічна служба заявляє, що мор бичка не спричинив погіршення епідеміологічної ситуації в приморських населених пунктах.

«З епідеміологічної точки зору ситуація в акваторії Азовського моря безпечна. Усі дитячі оздоровчі табори і бази відпочинку працюють у штатному режимі. Надзвичайних ситуацій не зафіксовано, спалахи захворюваності немає», - цитує управління слова головного санітарного лікаря області Анатолія Севальнєва. Також за його словами, із 200 проб, відібраних в акваторії моря, у жодній не зафіксовано ні бактеріологічного, ні хімічного зараження.

У свою очеердь, губернатор Запоріжжя Олександр Пеклушенко просив направити звернення до Міністерства фінансів за фінансуванням робіт із збирання, вивезення та утилізації мертвої риби, тому що в обласному бюджеті кошти на це не передбачені.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua