ЧЕРНІВЦІ

Буковинська «Батьківщина» стверджує, що Сокирянська юстиція не розрізняє дати

0

Сокирянське районне управління юстиції уже впродовж чотирьох місяців відмовляє в реєстрації змін легітимно обраного керівного складу райпарторганізації «Батьківщини». Як повідомили кореспондентові «Чернівці. Коментарі» в прес-службі опозиційної партії, «Батьківщина» розцінює це як «свідоме перешкоджання діяльності партії ВО «Батьківщина» в Сокирянському районі та в Чернівецькій області загалом, як випробування на території області виборчих «чорних» технологій на кшталт «клонування» фальшивих опозиційних парторганізацій».
 

Районне управління юстиції, яке через 4 місяці після звернення надало відповідь партійцям «Батьківщини» на заяву про реєстрацію, навело аргументи на користь відмови. Серед них – що дата фактичного проведення районної партконференції і дата графіку її проведення різняться. Це не відповідає дійсності, стверджують у «Батьківщині», насправді дати збігаються.

Ще представники органів юстиції заявляють, що постанови-додатки до заяви про реєстрацію містять різні підписи (голови партії і першого заступника голови партії) – натомість «Батьківщина» стверджує, що це цілком відповідає як Статутові політсили, так і чинному законодавству. Окрім цього, заявляється, що районна звітно-виборна конференція не була правомочною через відсутність визначення квоти – у той час як у ввідній частині конференції було повідомлено, що в конференції бере участь 27 делегатів з 43-х делегованих, і це означає правомочність конференції згідно зі Статутом.

«Батьківщина» направила до Генеральної прокуратури та Міністерства юстиції України відповідне депутатське звернення щодо правомірності дій Сокирянського райуправління юстиції. Також облпарторганізація «Батьківщини» вимагає термінової реєстрації змін легітимно обраного керівного складу райпарторганізації в Сокирянському районі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua