ЧЕРНІВЦІ

"Батьківщина" стверджує, що у Хрещатику стріляв "катівник рибалок"

0

Прес-служба обласної організації партії ВО "Батьківщина" заявляє, що у Хрещатику стріляв "катівник рибалок", колишній голова Заставнівської райдержадміністрації Михайло Бойчук. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це йдеться у заяві обласної організації партії, розповсюдженій прес-службою.

"У селі Хрещатик на Заставнівщині, де мешкає умовно (!) засуджений на 5 років «поміщик» (а його поведінка на приватному ставку і не тільки виглядає саме як поведінка поміщика чи «удільного князька») є поле, на якому діти випасають худобу. Це поле знаходиться поблизу заводу води "Хрещатик", який належить Бойчуку. Останні два дні, себто сьогодні і вчора, Бойчук ходив у поле і стріляв у повітря, щоб діти з худобою залишили це поле і пішли деінде. Територію навколо заводу він, очевидно, також по-поміщицьки вважає своєю. А людей – очевидно, кріпосними?" - йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, у квітні 2011 року Бойчук зі своїм братом, зятем і двома охоронцями ставка у Заставні жорстоко катував чотирьох рибалок, які без дозволу ловили рибу у ставку.

Бойчука було засуджено до 5 років позбавлення волі умовно.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua