ЧЕРНІВЦІ

Польща 4 мовами вибачилася за ксенофобію

0

В ефірі польської радіостанції Eska Rock 22 червня журналісти вибачилися перед громадянками України за непристойні жарти, які раніше озвучили двоє радіоведучих

Вибачення прозвучали польською, англійською, російською і французькою мовами під звуки національного гімну Україну від імені радіостанції та працівників програми «Poranny WF». Озвучив вибачення журналіст Міхал Фігурський, передає УНІАН.

«Прагнемо висловити своє глибоке співчуття з приводу наших висловлювань щодо українських жінок», - почав він своє коротку заяву.

Як зазначив журналіст, він разом з Кубою Воєвудським своїми висловлюваннями не хотіли образити українок, а втілилися в образ вигаданих людей, які нібито були дуже засмучені через погані результати гри збірної Польщі з футболу і заздрили успіхам збірної України на Євро-2012.

«Особисто вважаємо, що українські жінки мають виняткову красу, яка викликає у нас подив і повагу, що стосується також інших ваших представників прекрасної і братської, для нас поляків, нації», - заявив Фігурський.

«Просимо у вас вибачення і висловлюємо повагу», - резюмував журналіст, який зачитував вибачення чотирма мовами близько 2 хвилин.

Додатково один із гостей ранкової програми «Poranny WF» зачитав це ж вибачення данською мовою.

Як повідомляли «Коментарі», двоє польських журналістів - Куба Воєвудський та Міхал Фігурський - в ефірі радіостанції Eska Rock дозволили собі непристойні жарти про громадянок України.

Після цього ряд неурядових польських та українських організацій в Польщі передали у прокуратуру матеріали про порушення журналістами законодавства, яке забороняє ксенофобські висловлювання, і передбачає за такі вчинки позбавлення волі до 3 років.

У свою чергу Міністерство закордонних справ України зажадало публічних вибачень від авторів цих некоректних висловлювань. Разом із тим МЗС переконане, що польська сторона вживе вичерпних заходів з метою адекватного реагування та недопущення подібних ситуацій у майбутньому.

Джерело: «УНІАН»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua