ЧЕРНІВЦІ

На думку влади, опозиція дестабілізує ситуації в регіоні

У Чернівецькій обласній раді зареєстрували звернення депутатів з проханням про скликання позачергової сесії, як повідомляють «Чернівці. Коментарі», інформація про це з`вилася на сайті облради.

Приводом для позачергшового засідання, на думку депутатів, є "політичні пристрасті, пов`язані з обласною організацією «Фронту змін», що призводить до спотвореного сприйняття фактів, формування атмосфери нестабільності".

 

Депутати Чернівецької обласної ради, які підписали звернення, запропонували запросити на позачергову сесію крайового парламенту прокурора Чернівецької області Петра КОВАЛЯ, начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України у Чернівецькій області Миколу ХАРАБАРУ. Пропонується також запросити на засідання позачергової сесії Чернівецької обласної ради народного депутата України Арсенія ЯЦЕНЮКА, як ініціатора звернень до керівників правоохоронних структур України з приводу вищезазначених подій.

Звернення до голови Чернівецької обласної ради щодо скликання позачергової сесії Чернівецької обласної ради підписали 38 депутатів крайового парламенту -  представники депутатських фракцій Партії Регіонів, «Наша Україна», ВО «Батьківщина» та позафракційні депутати».


В коментарі сайту molbuk.ua керівник фракції «Фронт змін» в облраді Максим Бурбак сказав, що про це звернення у партії наразі нічого не знають.

"Я не проти вислухати інформацію від Харабари і Коваля, але про звернення нічого не знаю, - сказав . - До наших депутатів за підписами ніхто не звертався".


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 13 червня з проханням скликати позачергову сесію облради до голови звернулася група депутатів переважно від опозиційних фракцій. Тоді йшлося про висловленні думки облради з приводу закону про мови. Однак голова Михайло Гайничеру тоді відмовив у скликанні. Він аргументував відмову тим, що проекти рішень обласної ради мають бути оприлюднені за 20 днів, тож проведення сесії в коротші терміни суперечить чиному законодавству.


Інформації про звернення депутатів від опозиції про скликання позачергової сесії на сайті обласної ради також немає.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua