ЧЕРНІВЦІ

Керівництво "Машзаводу" ніколи не жалілося на відсутність владної уваги.

На найбільшому Чернівецькому підприємстві "Машзавод" проводять розслідування слоличні правоохоронні структури. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це редакції газети "Доба" стало відомо "з достовірних джерел".

"Останні кілька місяців флагман буковинського машинобудування став об`єктом прискіпливої уваги з боку судових та правоохоронних органів. Причому, не місцевих, а столичних, - пише видання. - Нібито для розслідування якихось порушених справ, вони зажадали і отримали з підприємства конфіденційну інформацію про його діяльність - дані про партнерів, фінансово-економічну документацію тощо. Джерела вказують, що під виглядом розслідування справ витребовуються дуже конфіденційні документи, які звичайним шляхом навряд чи можна було б отримати".

Серед останніх затребуваних документів - дані про засновників та установчі документи машинобудівного підприємства, - пише видання.


"Навіть поверховий огляд затребуваних документів свідчить про те, що вони, так би мовити, подвійного призначення і можуть бути використані для... наступної атаки на підприємство з метою його захоплення", - робить версію "Доба", посилаючись на джерела.

Видання нагадує, що Сідляр "завжди був з діючими керівниками держави - довіреною особою Кучми і Ющенка, а під час останньої виборчої президентської кампанії машзавод стає єдиним підприємством області, на яке приїжджав кандидат Віктор Федорович Янукович. Був він тут уже у ранзі діючого президента - минулого року на початку листопада, коли детальніше знайомився з виробничими потужностями підприємства. Схоже, побачене йому сподобалося. Як і машзаводівцям - увага першої особи держави".

Разом з тим, журналіст "Доби" підкреслює, що "ні добрі соціально-виробничі показники, ані лояльність до влади сьогодні не є гарантією від усіляких несподіванок. Особливо, коли в тебе є що взяти, коли серед твоїх ринків - країни СНД, Єврозони, Близький Схід. Принаймні, у випадку з чернівецьким Машзаводом це виглядає нині саме так."


Редакція БукІнфо, вслід за журналістами "Доби" також намагалася зв`язатися з Гендиректором ТОВ «Чернівецький машзавод» Віктором Сідляром, щоб отримати коментар чуток навколо підприємства. Однак, як повідомили виданню у приймальній підприємства, директор перебував у відрядженні у столиці, після чого мав відбути за кордон підписувати черговий виробничий контракт.


Чернівецький машинобудівний завод заснований у 1945 році. Протягом останніх 50-ти років і на сьогодні є одним з найбільших в Україні та СНД виробників обладнання для переробки, транспортування, зберігання та синтезу нафти, газу та конденсату, енергетичного обладнання, устаткування для переробки сільськогосподарської продукції, виноробства, хімічної промисловості.

Обладнаний універсальним обробним устаткуванням, завод має значну технологічну маневреність. Це дозволяє ставити на виробництво обладнання різних галузей промисловості. Завод постійно працює над підвищенням якості та конкурентоспроможності своїх виробів, що дає можливість успішно працювати на зарубіжних ринках Японії. Франції, Німеччини, Угорщини, Югославії, Болгари. Індії, Іраку, Кіпру, Греції.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua