ЧЕРНІВЦІ

Опозиція визначила принципи формування списку кандидатів-мажоритарників

Об´єднана опозиція «Батьківщина» оприлюднила Декларацію про забезпечення чесних і прозорих виборів, де озвучила принципи формування партійного списку та списку кандидатів-мажоритарників

Як повідомили «Коментарям» у БЮТ, Декларацію підписали лідери партій, що входять в об´єднану опозицію: свої підписи під документом поставили Юлія Тимошенко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко та інші.

Так, згідно з документом, об´єднана опозиція зобов´язалася формувати список у відкритому режимі, опублікувати автобіографії кандидатів у народні депутати, їхні декларації про доходи, свідоцтво про освіту та відомості про громадянство України.

«Об´єднана опозиція не допустить висунення кандидатами в народні депутати осіб, причетних до порушення прав та свобод людини і до корупційних дій. Той, хто систематично не брав участі в засіданнях парламенту і роботі комітетів, теж не може розраховувати на кандидатство. Закрита ​​дорога на вибори і тим, хто «змінював свою політичну позицію всупереч волевиявленню виборців у 2007 році», - наголошується в документі.

«Ті, хто потрапить у кандидати і стане депутатом, повинні поклястися, що не змінюватимуть свою політичну позицію протягом дії мандата, наданого йому виборцем, постійно братимуть участь в роботі Верховної Ради наступного скликання та її органів, публікуватимуть раз на рік декларації про доходи та витрати, а також голосуватимуть виключно особисто. За голосування картками інших народних депутатів буде введена кримінальна відповідальність», - підкреслюється в Декларації.

Разом з тим об´єднана опозиція заявила про намір «не займатися підкупом виборців і матеріально-фінансовим заохоченням до голосування».

Як повідомляли «Коментарі», виборчі списки Об´єднаної опозиції - як партійні, так і в мажоритарних округах, - будуть оприлюднені заздалегідь - до липневого з´їзду.

Наразі до об´єднаної опозиції входять: партія «Батьківщина», «Фронт змін», «За Україну», «Народна самооборона», партія «Реформи і порядок», НРУ, ВО «Свобода».

Партія «Громадянська позиція» на чолі з Анатолієм Гриценком піде на парламентські вибори разом з Об´єднаною опозицією.

Джерело: Comments.UA

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua