ЧЕРНІВЦІ

Нардепи закрили тему з «аморальними» інтернет-сайтами

0

Верховна Рада зняла з розгляду законопроект №7132 «Про захист суспільної моралі», який зобов´язував інтернет-провайдерів обмежувати доступ до веб-сайтів з еротичним змістом

Рішення про зняття з розгляду документу підтримали 233 нардепів.

Проектом пропонувалося, зокрема, заборонити проведення видовищних заходів, виробництво та обіг будь-якої продукції, яка пропагує війну, зміну шляхом насильства конституційного ладу або територіальної цілісності України, тероризм, інші прояви злочинної діяльності.

Крім того, пропонувалося заборонити продукцію, що пропагує національну, расову та релігійну ворожнечу, зокрема, расизм, ксенофобію, українофобію, антисемітизм, пропагує фашизм та неофашизм, принижує або ображає націю чи особистість за національною ознакою або пропагує неповагу до національних і релігійних святинь.

Також під забороною могла опинитися продукція, яка принижує особистість, є проявом знущання над душевнохворими, літніми людьми, людьми з фізичними вадами, пропагує вживання токсичних, наркотичних, психотропних речовин, алкогольних напоїв, куріння, пропагує насильство і жорстокість, проституцію, звідництво, торгівлю людьми.

Мова в документі йшла і про заборону розповсюдження продукції порнографічного характеру, виробництво та обіг продукції порнографічного характеру, виготовлення (виробництво), звернення, пропозиція або надання доступу до продукції, що містить дитячу порнографію, тощо.

Законопроект був прийнятий у першому читанні 18 жовтня 2011 року. Провідні українські медіа-групи закликали парламент відхилити при розгляді у другому читанні законопроект №7132 «Про захист суспільної моралі».

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua