ЧЕРНІВЦІ

Захист Тимошенко впевнений, що 26 червня екс-прем`єра виправдають

0

Захист екс-прем´єр-міністра Юлії Тимошенко вірить в те, що 26 червня Вищий спеціалізований суд у кримінальних та цивільних справах виправдає її

Як передає кореспондент «Коментарів», про це в ході прес-конференції заявив адвокат Юлії Тимошенко Олександр Плахотнюк.

За його словами, відбувалося затягування розгляду даної кримінальної справи. Він зазначив, що це пов´язано з розумінням того, що прийняття рішення вищою інстанцією означає можливість направлення позову захистом Тимошенко в Європейський суд з прав людини.

«Я думаю, що в суді розуміють, що єдиним правильним рішенням буде скасування рішень нижчестоящих судів», - сказав Плахотнюк.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо його прогнозів на майбутнє судове засідання, Плахотнюк лаконічно відповів: «Буде виправдання».

У той же час, він підкреслив, що в разі розгляду позову 26 червня, рішення буде прийнято в той же день.

«90% випадків Вищий спеціалізований суд у кримінальних та цивільних справах приймає рішення протягом 25 хвилин», - підсумував Плахотнюк.

Нагадаємо, 25 червня о 10 годині в Київському райсуді Харкова продовжиться розгляд по суті кримінальної справи проти Тимошенко в рамках справи щодо ЄЕСУ, а вже 26 червня Вищий спеціалізований суд у кримінальних та цивільних справах розглядатиме касацію по «газовій справі». Спостерігачами від Європарламенту в касаційному процесі у цій справі стануть екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський та екс-президент Європарламенту Пат Кокс.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua