ЧЕРНІВЦІ

Дістатися до Севастополя потягом стало неможливо

0

ерівництво Придніпровської залізниці тимчасово змінило маршрут руху кількох пасажирських потягів у напрямку Севастополя

Як повідомили «Коментарям» в ДП «Придніпровська залізниця», у зв´язку з роботами з реконструкції автодорожнього мосту біля залізничного вокзалу Севастополь потяги № 39/40 Севастополь - Київ, № 17/18 Севастополь - Москва з 18 червня та № 269/270 Санкт-Петербург - Севастополь з 26 червня будуть тимчасово курсувати до Сімферополя.

20 червня по Придніпровській залізниці також змінюється розклад руху чотирьох пасажирських потягів.

У зв´язку з необхідністю технічного обстеження лоцманського тунелю в Дніпропетровську потяги № 222 Київ-Керч, № 52 Саратов-Варна, № 496 Мінськ-Євпаторія, № 248 Київ-Євпаторія будуть тимчасово слідувати через вокзал Дніпропетровськ-Головний, а не Дніпропетровськ-Південний, як раніше.

Як зазначають залізничники, квитки, придбані на ці поїзди, є дійсними. Придніпровська залізниця власним автотранспортом забезпечить перевезення пасажирів з вокзалу Дніпропетровськ-Південний на вокзал Дніпропетровськ-Головний.

Як повідомляли «Коментарі», «Укрзалізниця» переглядає організацію руху пасажирських потягів  для того, щоб зосередитися на розвитку найбільш затребуваних напрямків.

З введенням нового графіка руху поїздів на 2012-2013 роки  нічні потяги на маршрутах між Києвом, Львовом, Харковом і Донецьком не будуть скасовані.

Також нагадаємо, що восени минулого року в Севастополі була схожа ситуація. Так, було обмежено рух поїздів у севастопольському напрямі. Потяги доходили до Сімферополя  і пасажири змушені були добиратися до Севастополя на автобусах і таксі.

Джерело: Comments.UA

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua