ЧЕРНІВЦІ

Сьогодні Віктору Цою могло би виповнитися 50 років.

До ювілею головного радянського рокера київська команда БраZерс підготувала подарунок кумиру, його шанувальникам, та й цілому поколінню, яке уособлювала собою група КІНО, повідомляють «Чернівці. Коментарі». Група представила своє бачення пісні Віктора Цоя «Я иду по улице».

Один з музикантів групи БраZерс під час навчання у Чернівеццькому медінституті очолював місцеву рок-групу "Консіліум". Після навчання, повернувшись до столиці, створив з братом нову команду.
Рімейк на пісню Цоя був створений ще у Чернівцях. Натомість зараз хлопці адаптували його під власний стиль а до ювілею лідера КІНО відзняли відео на пісню.

"Через прямолінійність прочитання образу Віктора, численні копії КІНО останніх років зазнавали фіаско - в їхніх піснях не було життя, не було своєрідного «відчуття весни», - йдеться у прес-релізі, розповсюдженим з відео. - Брати Ксандр і Сем «БраZерс» це відчуття змогли вловити. Яскрава палітра музичних кольорів, простота подання та легкість, з якою група переспівала цоєвский хіт, гідні пошанівку!".

Так уже склалося - Цой ніколи не стане старшим ... Але навіщо сумувати над тим, що нам під силу? Давайте краще з хлопцями з БраZерс пофантазуємо на тему рок-зірки 80-х, машиною часу закинутого в Київ нового тисячоліття. В іншу країну, в іншу епоху, але з такими ж славними дівчатами, з такими ж безрозсудними вчинками і з тією ж весняно-літньої легкістю атмосфери і музики.

Цой живий!Відео: youtube
Фото: з сайту гурту

 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua