ЧЕРНІВЦІ

На Буковині виявили румунських нелегалів

0

Групу нелегальних мігрантів, у складі якої були 8 громадян Румунії віком від 19-ти до 57-ми років, виявили працівники відділу міліції міграційного контролю УМВС у селі Горбово Герцаївського району. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили в управлінні Державної міграційної служби України в Чернівецькій області

Іноземців затримали під час роботи на приватному будівництві. З`ясувалося, що вони прибули на територію Буковини через КПП «Порубне» для тимчасових заробітків.

Згідно ч. 1 ст. 203 КУпАП («Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні та транзитного проїзду через територію України») непроханих гостей притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано. Також прийнято рішення про їх примусове повернення на батьківщину із забороною в`їзду на територію України терміном на 3 роки, повідомили в управлінні.

Всього з початку року зусиллями працівників відділу міліції міграційного контрою УМВС області, прикордонників та співробітників УСБУ на кордоні було виявлено дві групи нелегальних мігрантів, в складі яких перебувало 11 іноземців.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua