ЧЕРНІВЦІ

 

Екс-міністр екології Георгій Філіпчук повернув державі 1,4 млн гривень, через нецільове використання яких Солом´янський суд Києва засудив його на три роки

У 13 платіжках на загальну суму 1433 477,6 грн у графі «призначення платежу» записано: «Відшкодування матеріальної шкоди, заподіяної злочином, згідно з рішенням суду». Платежі проводилися з 19 квітня по 20 травня, пише «Сегодня».

Як повідомляли «Коментарі», 5 ​​квітня колишній міністр охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчук був засуджений до трьох років позбавлення волі за перевищення влади і посадових повноважень під час укладення угоди з юридичною фірмою Astapov Lawyers про надання Мінприроди консультацій під час розгляду спору в міжнародних юридичних інститутах з приводу розірвання угоди, укладеної між урядом України та компанією Vanco International ltd. про розробку шельфу Чорного моря.

1,4 млн гривень - це сума, заплачена зі спецфонду держбюджету юридичній фірмі Astapov Lawyers, яка вела справу про розрив контракту з компанією Venco з розробки родовищ газу на чорноморському шельфі. Як встановив суд, рішення про договір з Astapov Lawyers не затверджувалося Мін´юстом, і Кабмін рішення про перерозподіл коштів не приймав.

Філіпчук подав апеляцію на рішення суду.


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 62 депутати Чернівецької обласної ради підписалися під зверненням до голови Апеляційного суду з проханням не позбавляти волі колишнього голову Чернівецької ОДА, ексміністра охорони навколишнього природнього середовища Георгія Філіпчука.
 
Джерело:
«Сегодня»

Джерело фото: PHL

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua