ЧЕРНІВЦІ

Наставник збірної України Олег Блохін прокоментував матч заключного туру Євро-2012 проти Англії

«Яка рівна гра? Ми мали перевагу і в другому, і в першому таймі. Вони забили випадково, а нам не зарахували чистий гол і не поставили штрафний», - заявив Блохін.

«Я думаю, у цієї команди є перспектива на майбутнє, вона буде прогресувати, і обов`язково буде боротися і вийде на чемпіонат світу», - зазначив фахівець.

Крім того, наставник української збірної став на захист своїх гравців. На питання журналіста, «про яку хорошу фізичну форму йде мова, якщо за 30 хвилин до кінця матчу збірна була фактично «мертвої»?», тренер зазначив: Хочете Блохіна принизити, команду - так і напишіть. Це провокаційне запитання, відповідати на нього не буду. А щодо «дубовості» я вам один на один розповім. Давайте вийдемо і по-чоловічому поговоримо, тільки команду не чіпайте. Ми програли, так, незадоволена вся Україна. Мені не соромно за команду, поважайте мою працю, я Вашу поважаю. Команду я ображати не дам. Не подобається Блохін - так і кажіть, виходьте на демонстрацію, з транспарантами».

Нагадаємо, що Україна поступилася Англії з рахунком 0:1 і не змогла вийти в плей-офф Євро-2012.

Джерело: Comments.UA