ЧЕРНІВЦІ

Працівники книгарень чомусь не хочуть добровільно звільнятися

0

Директори чернівецьких книгарень проігнорували зустріч з комісією по їх реорганізації. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це пише сайт bukpravda.cv.ua.

За інформацією ЗМІ, у ході дискусії члени комісії скаржилися на те, що директори книгарень відмовляються від співпраці з комісією. Тому на комісії "йшлося про інші правові методи вирішення конфлікту".

Зокрема обговорювалося питання про звільнення директорів книгарень, оскільки вони не хочуть виконувати рішення сесії обласної ради про злиття підприємств.

Згідно закону, директори звільняються та призначаються рішенням сесії обласної ради. Тому, швидше за все на наступній сесії депутати обласної ради більшістью голосів призначать нових директорів, робить висновок bukpravda.cv.ua

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», комісія з припинення діяльності обласних комунальних підприємств книжкової торгівлі затвердила план ліквідаційних заходів. Відповідно до документу, весь персонал ліквідованих книгарень попередили про звільнення "впродовж двох днів після отримання особистого попередження", а центри зайнятості поінформували про масове звільнення працівників. 

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua