ЧЕРНІВЦІ

Майже сто мільйонів на покращення пообіцяв Папієв цього року

0

Цього року Буковина додатково отримає 7 млн. гривень з державного фонду регіонального розвитку на соціально-економічний розвиток регіону. За інформацією порталу «Чернівці. Коментарі», про це голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв повідомив під час апаратної наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних відомств центральних органів виконавчої влади.

За словами Папієва, ці кошти Буковині обіцяють додати до раніше передбачених 15,7 млн. гривень
Гроші будуть виділені на будівництво двох школі в с. Йорданешти Глибоцького району та с. Зруб-Давидени Сторожинецького району. Також реконструюють терапевтичне відділення Путильської центральної районної лікарні та зроблять прибудову до спорзалу по вул. Руській, 198 у Чернівцях.

Та левова частина обіцяних коштів піде на реалізацію соціальних ініціатив Президента України. За інформацією головфінуправління ОДА, яку розповсюдила прес-служба, обсяг додаткового ресурсу, який передбачено Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», складає 89,7 млн. гривень.

Зокрема, додаткові дотації з держбюджету становлять 53,6 млн. гривень. Розмір субвенції з державного бюджету для Чернівецької області складає 36,1 млн. гривень. Ще 1,7 млн. гривень з цих коштів передбачено на погашення кредиторської заборгованості за медичне обладнання, придбане минулого року та на придбання витратних матеріалів і медичного обладнання для закладів охорони здоров`я та Хотинської центральної районної лікарні

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua