ЧЕРНІВЦІ

Чернівецька ОДА знайшла ще один показник, за яким Буковина краща

0

Буковина є першою в Україні за регіональним індексом людського розвитку. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», результати відповідного дослідження оприлюднив голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв.

«Буковина – край, де варто жити!» - у справедливості цього твердження я ще раз переконався
"Під час спільного засідання Президії Національної академії наук України та колегії Державного комітету статистики України, у якому я брав участь, наукові світила нашої держави констатували, що за індексом людського розвитку Чернівецька область – на першому місці в Україні, а Харківська область - на другому", - процитувала прес-служба слова голови ОДА під час щотижневої апаратної наради.

Губернатор додав, що після його доповіді учасники засідання аплодували.
Михайло Папієв підкреслив, що сприйняв ці аплодисменти не на свою адресу – наукова еліта країни аплодувала усім буковинцям, - повідомляє прес-служба.

Папієв розповів, що індекс людського розвитку регіонів України "це ООНівська діагностика, яка включає у себе оцінювання рівня розвитку регіону, його демографічну ситуацію, розвиток регіональних ринків праці, матеріальний добробут населення, умови проживання населення, рівень освіти, стан охорони здоров`я, соціальне середовище, екологічну ситуацію і фінансування людського розвитку".

Кожна з цих складових сформована у 6 блоків, і аналізується за 33-ма показниками, а загальний індекс регіонального розвитку розрахований на основі більше 100 різних показників, повідомив голова ОДА.
"Індекс людського розвитку – це головний європейський індикатор, за яким визначається привабливість країни чи території для життя людини», - підсумував Михайло Папієв.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua