ЧЕРНІВЦІ

З тіла загиблого у результаті перестрілки, яка сталася 15 травня у Вашківцях витягли кулю, яка не підпадає під класифікацію револьвера марки «флобер». За інформацією порталу «Чернівці. Коментарі», про це сьогодні повідомив на брифінгу для обраних журналістів прокурор області Петро Коваль.


Була озвучена версія прокуратури щодо пригоди.

За інформацією прокурора, 15 червня увечері у приміщенні колишнього універмагу міста Вашківці група з десяти місцевих та приїжджих буковинців переглядала футбольний матч. Близько 21-ї години туди увійшли 17 осіб, і на ґрунті напередодні виниклих неприязних відносин, розпочали хаотичну стрілянину з револьверів, призначених для стрільби патронами калібру 4 мм типу Флобера поза спеціальними та спортивними майданчиками і застосували газовий балончик. В результаті було поранено трьох буковинців.

 

Цим подіям передував конфлікт одного з постраждалих з нападником. Як повідомив Петро Коваль, у селі Чортория, де проводилося святкування з нагоди дня народження відомого українського кінорежисера Івана Миколайчука, винуватець трагедії займався торгівлею, і між ним та одним із потерпілих «на ґрунті особистих неприязних стосунків виник конфлікт, під час якого останній вдарив кулаком в обличчя підприємця в присутності його 10-річної доньки та односельців» (міліція говорила, що нападник зачіпався до неповнолітнього сина потерпілого – К:).

 

Ображений чоловік організував групу з 17 осіб, які згодом прибули на трьох автомобілях у Вашківці і вчинили «розбірки» з кривдниками, застосувавши зброю.

 

За інформацією прокурора, батько «одного з активних винуватців трагедії, є депутатом однієї з районних рад від партії «Фронт змін». (прес-служба міліція також розповсюдила цю новину у телефонному режимі, після своєї прес-конференції – К:).


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі»у місті Вашківці Вижницького району Чернівецької області увечері 15 червня у місцевому барі під час перегляду футбольного матчу зчинилася стрілянина, в результаті якої одни людина загинула, двоє – поранені. Поранені є депутатами від «Фронту змін» - Вижницької районної та Вашківецької міської рад.

На прес-конференції в суботу, 16 червня, заступник начальника УМВС Олег Попов заявив, що пристрій, з яких обстріляти депутатів "Фронту Змін" не є ні вогнепальною, ні травматичною зброєю
 

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua