ЧЕРНІВЦІ

Приміщення кінотеатру імені Івана Миколайчука у Чернівцях вже майже два роки має плачевний вигляд, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Кінокомплекс, який ще на початку минулого року планувати відремонтувати до ювілею видатного земляка, тепер, мабуть, запрацює не скоро.

Як пише газета "Погляд", окрім обіцяної реконструкції, яку невідомо коли виконають, затягнувся й процес ліквідації кінотеатру та створення на його базі комунальної бюджетної установи «Культурно-мистецький центр ім. Івана Миколайчука».

23 лютого на сесії міськради депутати ухвалили продовжити термін ліквідації до першого липня 2012 року. хоча раніше планувалося, що цю процедуру виконають до 1.01.2012 року.

За інформацією видання, у "консервацію" об`єкта уже вклали 300 тис. гривень. Ще десять тисяч вартував банер, яким обтягнули фасад приміщення, і який вже неодноразово пошкоджували вандали.Минулого року, під час ювілею актора його дружина Марія Миколайчук наполягала прибрати з вивіски прізвище її чоловіка.Зараз перед кінотиеатром стоїть сильно пошкоджений дощами пам`ятник, який минулого року звели за ініціативи буковинця Володимира Ілащука. Ця тимчасова скульптурна композиція так і не знайшла свого сталого місця та не перетворилася на постійний пам`ятник Миколайчуку.Фото зроблені напередодні 71 дня народження Івана Миколайчука.Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», у день народження українського актора і режисера Івана Миколайчука, у його рідному селі Чортория Кіцманського району сьогодні проходить етнофестиваль «На гостини до Івана».Фото «Чернівці. Коментарі»
Відео podrobnosti.ua

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua