ЧЕРНІВЦІ

Президент Янукович хоче звільнити Тимошенко

0

Президент України Віктор Янукович хоче помилувати засуджену екс-прем´єра України Юлію Тимошенко, але за законом може це зробити тільки після ухвалення рішень у всіх судових інстанціях, у тому числі в Європейському суді з прав людини

«Найпростіше рішення - просто дозволити Тимошенко вийти (із в´язниці - ред.). Моя реакція на це наступна: я не можу діяти за рамками закону... Президент не має таких інструментів. Мені доведеться зробити все відповідно до закону», - сказав глава української держави в інтерв´ю виданню The Time Magazine, передає «Інтерфакс-Україна».

Янукович пояснив: «Вони (питання про помилування - ред.) можуть з´явитися, коли законний (судовий) процес закінчиться. Коли це закінчиться, коли суди ухвалять свої рішення, в тому числі Європейський суд з прав людини, потім це питання перебуває в повноваженнях президента - надати прощення. І коли настане цей момент, є процедура для цього».

«Але поки суди не ухвалили своє рішення згідно з прозорою і законною процедурою, я не в змозі це зробити», - підкреслив президент.

Відповідаючи на запитання, чи дійсно він хоче так зробити, Янукович сказав: «Звичайно. Звичайно, хочу».

Раніше Янукович неодноразово заявляв про те, що питання помилування Тимошенко залежить від встановленої законом процедури.

Разом із тим Тимошенко не раз заявляла про те, що не буде просити про помилування у Януковича.

Печерський районний суд Києва 11 жовтня 2011 року засудив Ю.Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів з Росією у 2009-му році.

Джерело: «Інтерфакс-Україна»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua